Terugblik Jubileumfeest 25 jaar SPiNParty

Dinsdagavond 14 juni was het zover! Het hele seizoen 2016-2017 hebben we naar dit moment toegewerkt: het SPiN-Jubileumfeest. Eindelijk konden we aan het eind van het seizoen vieren dat onze vereniging 25 jaar bestaat. We waren te gast bij restaurant De Rietschans in Haren. Dit restaurant is onderdeel van de Martini Hotel Groep en zij sponsoren het SPiN al jaren. De Rietschans is gelegen aan het Paterswoldsemeer, dus een perfecte locatie om een zomerfeest te houden.

Ontvangst

Bij een zomerfeest horen vrolijke kleuren. Dat zag je rondom. Je werd welkom geheten met ‘Aloha’ en een bloemenslinger.

De zaal was vrolijk versierd en er klonk zomermuziek uit de luidsprekers. Het was heerlijk weer en vanaf het terras had je een mooi uitzicht over het meer.2017 06 14 SPiN25jaar3

25 jaar SPiN-geschiedenis

De oprichters van de vereniging Janny, Joke en Melita waren deze avond helaas niet aanwezig, maar ze waren blij met het jubileum en wensten iedereen een hele mooi jubileumavond. Onze huidige voorzitter, Roelien de Jonge, heeft de afgelopen 25 SPiN-jaren doorgenomen met behulp van haar ‘memory box’: onze eigen SPiN-doos vol met oude jaarverslagen, Kruisspinnen, boekjes ‘wie is wie’, overzicht van alle locaties en workshops, en nog meer. Vervolgens werden de aanwezige oud-bestuursleden naar voren gehaald en zij wisten over hun vroegere functie nog menig anekdote te vertellen: mooi om te horen hoe alles ooit is begonnen.

Hele trouwe leden

SPiN heeft veel trouwe leden en velen zijn al langer dan 10 tot 15 jaar lid. Vanavond zijn Petra Bakker en Gerry Gaassendam in het zonnetje gezet: zij zijn allebei al 25 jaar lid van het SPiN! Beide hebben in het verleden ook in het SPiN-bestuur gezeten en zijn vanaf het begin af aan lid. Petra en Gerry hebben beide een waardebon van De Rietschans ontvangen. Van harte gefeliciteerd en veel plezier ermee!2017 06 14 SPiN25 jaar1

Jubileumactie

Gedurende ons jubileumjaar hebben wij een 5-vragen prijsvraag gehouden. Onze leden hebben in september, november, januari en mei antwoord gegeven op 5 vragen. Hadden ze alle 5 goed, dan kwam hun formulier in de ‘pot’. Hampshire Hotel – Plaza Groningen is de sponsor van de 3 prijzen. De trekking heeft tijdens het jubileumfeest plaatsgevonden. De winnaar van de hoofdprijs, een overnachting voor 2 personen: Aulien van Ginneken. De winnaars van 2 extra prijzen, een high-tea: Roelien Marissen en Iris Bruinsma. Allen van harte gefeliciteerd met jullie prijs!

De sfeer zat er goed in

2017 06 14 SPiN25jaar39We hebben getoost op het SPiN met een glas heerlijke bubbels met een parasolletje. Heel zomers. Na de toost draaide de DJ de volumeknop omhoog en was er tijd voor dansen. Een aantal dames hebben het lang volgehouden op de dansvloer. Er was zelfs een dansende kelner die onverwacht met ons op de dansvloer stond. De sfeer zat er goed in! Op het terras buiten was het heerlijk zitten en hier werden menig herinneringen opgehaald met op de achtergrond lekkere dansmuziek. We hadden ook een ‘leeshoek’ gemaakt met nog meer oude Kruisspinnen, een fotoalbum, jaarverslagen, interviews en meer.
Want: in 25 jaar SPiN is er natuurlijk veel gebeurd!

SPiN-cadeautje

Als herinnering aan onze jubileum heeft iedereen aan het eind van de avond een waterfles met het SPiN-logo ontvangen. Alle aanwezigen waren blij met het presentje en hopelijk wordt de waterfles ook vaak door iedereen gebruikt.

Foto’s2017 06 14 SPiN25jaar92

Er zijn veel foto’s gemaakt, te veel voor alleen een sfeerimpressie. Klik hier om naar het digitale fotoalbum te gaan. Als je zelf nog foto’s wilt delen, kun je deze mailen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., dan zorgen wij ervoor dat ze in het digi fotoalbum worden geplaatst.

Tot slot…

We hebben een TOP-avond gehad en willen iedereen bedanken voor hun aanwezigheid. Fijn dat jullie erbij waren!

SPiN-jubileumcommissie
Christha Luppens
Marjan Niewzwaag
Sintia Leidelmeijer

 

Webdesign + realisatie: Poiter Design